Wielopole Skrzyńskie 12
39-110 Wielopole Skrzyńskie
wtzwielopole@interia.pl
Tel./Fax. 17 22 14 143

 

Aktualności

Przedstawienie "Rozmaitości"

 

Teatr Bigiel w dniu 10 czerwca 2022 roku odwiedził ze swoim repertuarem Warsztat Terapii Zajęciowej w Wielopolu Skrzyńskim. Uczestnicy WTZ obejrzeli przedstawienie pt. „Rozmaitości” wg Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Przedstawienie w wykonaniu Teatru Bigiel było zabawne i pełne humoru.

Piątek 10 czerwca 2022
 

Gra terenowa w Kamionce

 

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Wielopola Skrzyńskiego w dniu 7 czerwca 2022 roku wzięli udział w grze terenowej zorganizowanej w ramach XXI Powiatowej Imprezy Sportowo-Integracyjnej „Jesteśmy Razem”. Gra terenowa w tym roku odbyła się wokół zalewu w Kamionce.

Czwartek 9 czerwca 2022
 

Spotkanie z okazji Jubileuszu 10-lecia WTZ

 

W dniu 31 maja 2022 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Wielopolu Skrzyńskim odbyło się spotkanie z rodzicami i opiekunami uczestników WTZ. Spotkanie odbyło się z okazji jubileuszu 10-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz obejrzenia Wystawy Twórczości Warsztatów Terapii Zajęciowej woj. podkarpackiego „Pomalować świat”, która była na rynku wielopolskim.

 

Piątek 3 czerwca 2022
 

Dzień Godności

 

W dniu 12 maja 2022 roku odbyła się wystawa twórczości artystycznej z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Różni ludzie, jeden świat” Ropczycach. Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Wielopola Skrzyńskiego wzięli udział w tejże wystawie.

 

Poniedziałek 16 maja 2022
 

Otwarcie Wystawy Twórczości Warsztatów Terapii Zajęciowej woj. Podkarpackiego "Pomalować Świat" w Wielopolu Skrzyńskim.

 

W dniu 10 maja 2022 roku na rynku w Wielopolu Skrzyńskim odbyło się oficjalne otwarcie wystawy twórczości Warsztatów Terapii Zajęciowej woj. podkarpackiego „Pomalować Świat”.

Wystawę przygotował Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie wraz z Polskim Towarzystwem Wspierania Warsztatów Terapii Zajęciowej „MOST”. Wystawę będzie można oglądać jeszcze przez dwa tygodnie na rynku w Wielopolu Skrzyńskim.

Wśród zaproszonych gości byli kierownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z województwa podkarpackiego, wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ropczycach, wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, dyrektor Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz dyrektor Szkół Fundacji z Dębicy.

Bardzo dziękujemy dyrektorom, nauczycielom Szkół Podstawowych z Gminy Wielopole Skrzyńskie oraz uczniom za przybycie na otwarcie wystawy Twórczości Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Czwartek 12 maja 2022
 

Wystawa Twórczości Warsztatów Terapii Zajęciowej Woj. Podkarpackiego "Pomalować Świat"

 

Poniedziałek 9 maja 2022
 

Jubileusz w Tarnobrzegu

 

5 maja 2022 roku Warsztat Terapii Zajęciowej uczestniczył w obchodach Jubileuszu 40-lecia Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tarnobrzegu.

 

Piątek 6 maja 2022
 

Życzenia wielkanocne